اسراری که شکل گوش از شما فاش میکند | بیماری

ماه نشان
سپتامبر 21, 2019 0 Comment

: شکل گوش تون رازهای عجیبی درباره شما برملا می کنه

تحقیقات پزشکی نشون داده که روابط عصبی جالبی بین بعضی از نقاط بدن و ارگانای داخلی هست. مثلا با نگاه کردن به گوش میشه به واقعیات جالبی در مورد سلامتی فرد رسید و یا حتی میشه بیماریایی که فرد در آینده به اونا دچار می شه رو پیش بینی کرد.

در ادامه مطلب اطلاعات جالبی در مورد گوش آدم میگیم که به شما کمک می کنن بهتر و بیشتر با اندازه سلامتی خود و خطراتی که اونو تهدید می کنن آشنا شید.

از گوش میشه به عنوان یه وسیله شناسایی استفاده کرد. وقتی که به دنیا میایم گوش ما به طور کامل تکامل پیدا کرده و با افزایش سن تغییر محسوسی در اون ایجاد نمی شه هرچند لاله کمی بلندتر و آویزون تر می شه. این موضوع باعث می شه که بشه از گوشا مانند اثر انگشت در شناسایی افراد استفاده کرد.

از شکل گوش ها میشه فهمید که ژن گوش شما غالب یا نهفته بوده. براساس تحقیقات انجام گرفته لاله های گوش پیوسته (که مستقیم به کنار سر شما وصل می شه) ژن نهفته در نظر گرفته می شن در حالی که لاله گوش آزاد ( لاله هایی که کمی آویزون شدن) ژن غالب هستن.

میشه از شکل گوش به وجود بیماریای قلبی در فرد فهمید. اگه لاله گوش شما زاویه دار و مورب باشه به احتمال زیاد به مریضی عروق کرونری گرفتار هستین یا میشین.

شکل گوش می تونه نشون دهنده کمبود ویتامین و کلسیم در بدن باشه. اگه گوشاتون خیلی کم رنگ باشن ممکنه به دلیل کمبود کلسیم و ویتامینای جور واجور در بدن باشه.

گوش می تونه از بیماریای کلیوی شما خبر دهد. اگه گوشاتون زیادتر از اندازه قرمز هستن ممکنه نشون دهنده این باشه که به مشکل کلیوی دچار هستین.

ممکنه گوش مشکلات مغزی شما رو برملا کنه. اگه در گودیا و لاله گوش خود قرمزی بیشتر از حدی دیدید باید بدونین که این موضوع می تونه نشونه ضعف حافظه، سر دردهای دائمی و یا مشکل مغزی باشه. التهاب نرمه گوش هم ممکنه نشونه ای از یه مریضی به نام مریضی التهاب برگشت کننده غضروفا (relapsing polychondritis) باشه.

درخشش شناسی (Reflexology) گوش هم می تونه به اندازه درخشش شناسی دست و پا در کاهش استرس و درد اهمیت داشته باشه. بیشتر از ۲۰۰ نقطه حساس در روی گوش وجود دارن که با ارگانای جور واجور بدن و سیستم اسکلتی عضلانی در رابطه بوده و میشه از اونا در انجام طب سوزنی استفاده کرد. با اعمال فشار روی این نقاط می تونین بعضی از مشکلات جسمی و روانی خود رو حل کنین. خیلی از نقشه های گوش، بدن آدم و سیستم ارگانای اونو به شکل یه کودک متولد نشده در داخل رحم ترسیم می کنن.

نقشه درخشش شناسی نقاط حساس بسیاری رو مشخص کرده و شما می تونین با ماساژ دادن این نقاط مشکلاتی مانند سر دردهای معمولی رو درمان کنین. در مورد مشکلات شدید و طولانی بهتره که با یه متخصص درخشش شناسی مشورت کنین.

می تونین با قرار دادن گیره در نقاطی که در تصویر اومده بعضی از دردهای معمولی در نقاط جور واجور بدن رو آرامش بدین:۱- کمر و شونه ها ۲- اعضای بدن ۳- مفصلا ۴- سینوسای بینی و حلق ۵- هضم ۶- سر و قلب

اسراری که شکل گوش از شما معلوم میکنه

۵۲
منبع : ما-/ ر

.

منبع :