thesis-download-2

عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه تطبیقی الگوریتم های ترکیبی کارا به مقصود ارزیابی عملکرد مالی شرکت های بورس اوراق بهادار با بهره گیری از رویکرد فازی

قسمتی از متن پایان نامه :

۴-۹- نتایج رتبه­بندی به وسیله تاپسیس

 ۴-۹-۱- صنعت دارویی

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

از ۲۲ شرکت انتخاب شده در این گروه شرکت­ها، رتبه­بندی انجام شده با بهره گیری از فازی تاسیس نشان می­دهد که لابراتورهای رازک، زهراوی و داروسازی کوثر، با در اختیار داشتن بالاترین شاخص cli به ترتیب رتبه های ۱ ،۲ و ۳ را دارا می باشند.

 ۴-۹-۲- صنعت فلزات اساسی

از ۲۳ شرکت انتخاب شده، رتبه­بندی انجام شده با بهره گیری از فازی ویکور نشان می­دهد که فولاد خراسان، فولاد مبارکه و صنایع مس شهید باهنر، با در اختیار داشتن بالاترین شاخص cli به ترتیب رتبه های ۱ ،۲ و ۳ را دارا می باشند.

۴-۹-۳- صنعت گروه خودرو و ساخت قطعات

از ۱۲ شرکت انتخاب شده در این گروه شرکت­ها، رتبه بندی انجام شده با بهره گیری از فازی تاپسیس نشان می­دهد ایران خودرو دیزل، سایپا و سایپا آذین با در اختیار داشتن بالاترین شاخص cli به ترتیب رتبه های ۱ ،۲ و ۳ را دارا می باشند.

۴-۱۰- نتایج رتبه­بندی با بهره گیری از روش ویکور

 ۴-۱۰-۱- صنعت دارویی

از ۲۲ شرکت انتخاب شده در این گروه شرکت­ها، رتبه­بندی انجام شده با بهره گیری از فازی ویکور نشان می دهد که داروسازی اکسیر، داروسازی فارابی و تهران­دارو، با در اختیار داشتن کمترین شاخص Q، رتبه های ۱، ۲ و ۳ را دارا می باشند.

۴-۱۰-۲- صنعت فلزات اساسی

 از ۲۳ شرکت انتخاب شده، رتبه­بندی انجام شده با بهره گیری از فازی ویکور نشان می دهد که فولاد کاویان، فولاد خراسان و فولاد امیرکبیر کاشان به صورت مشترک و فرآوری مواد معدنی، با در اختیار داشتن کمترین شاخص Q، رتبه های ۱، ۲ و ۳ را دارا می باشند. شرکت فولاد خراسان در دو روش رتبه بندی بین ۳ شرکت برتر بوده می باشد.

۴-۱۰-۳- صنعت گروه خودرو و ساخت قطعات

از ۱۲ شرکت انتخاب شده در این گروه شرکت­ها، رتبه بندی انجام شده با بهره گیری از فازی ویکور نشان می دهد که سایپا آذین، فنرسازی زر و سایپا ، با در اختیار داشتن کمترین شاخص Q، رتبه های ۱، ۲ و ۳ را دارا می باشند. شرکت­های سایپا و سایپا آذین در دو روش، جزء ۳ شرکت برتر می­ باشند.

سوالات یا اهداف پایان نامه :

 سؤال ­هاي پژوهش:

  1. آیا معیارهای مبتنی بر ارزش نسبت به معیارهای سنتی حسابداری محتوای اطلاعاتی بیشتری دارند؟
  2. آیا با بهره گیری از ترکیب معیارهای مبتنی بر ارزش و معیارهای سنتی حسابداری می توان مدلی جدید در اندازه­ گیری عملکرد مالی شرکت­ها ارائه نمود؟

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

پایان نامه - تز - رشته حسابداری

لینک متن کامل پایان نامه رشته حسابداری با عنوان : مطالعه تطبیقی الگوریتم های ترکیبی کارا به مقصود ارزیابی عملکرد مالی شرکت های بورس اوراق بهادار با بهره گیری از رویکرد فازی با فرمت ورد

دسته بندی : پایان نامه ها

دیدگاهتان را بنویسید