در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

تکه ای از متن پایان نامه :

 

مدل P3I3 ( مدل ارزيابي هدايت و رهبري الكترونيك ادارات / وزارتخانه هاي دولتي)

گروه تكنولوژي الكترونيك IMRB  مدلی اي را براي ارزيابي سطح هدايت و رهبري الكترونيك ادارات و وزارت خانه هاي دولتي ارائه داد. اين نمونه بعد از مطالعه مدل هاي بين المللي آمادگي الكترونيك و تحليل مطالعات انجام شده در زمينه هدايت و رهبري الكترونيك ارائه گردید. اين مدل در هند پياده سازي شده می باشد(eTechnology  Group, 2003).

نمونه P3I3 سطح كلي آمادگي الكترونيك ادارات و وزارت خانه هاي دولتي را ارزيابي مي كند. اين مدل هم چنين عوامل گوناگون تأثير گذار بر آن را اندازه گيري مي كند. بر طبق مدل معيار هاي گوناگوني، به عنوان عواملي كه روي آمادگي الكترونيك تأثیر مي گذارند، مورد ارزيابي قرار مي گيرند.

در اين مدل عوامل گوناگوني كه تعيين كننده مقياس كلي آمادگي الكترونيك مي باشد، تعريف شده و وزن هايي به آن ها اختصاص داده مي گردد. وزن هاي اختصاصي الزاماً ميزان اثر معيار بر روي  آمادگي الكترونيك كلي را تعريف مي كند(eTechnology  Group, 2003).

به مقصود رسیدن به این هدف، تحلیل های رگرسیون چندگانه انجام شده تا یک متغیر وابسته ( آمادگی هدایت و رهبری الکترونیک یا ممکن می باشد متغیر دیگری باشد) را معین سازد و سپس اثر متغیر های دیگر را اندازه گیری کند. این پروسه همبستگی معادلات خطی را تخمین می زند که در برگیرنده یک مجموعه از متغیر های مستقل می باشد که به بهترین نحو ارزش متغیر وابسته را پیشگویی می کند.

بر طبق مدل كارايي بهره گیری از فناوري اطلاعات توسط هر اداره و وزارت خانه دولتي بستگي به۶ معيار زير دارد:

  1. آمادگي فناوري اطلاعات
  2. سياست فن آوري اطلاعات
  3. نيروي انساني
  4. زير ساخت فن آوري اطلاعات
  5. فرآيند
  6. فوايد فن آوري اطلاعات

۶ معیار بالا به صورت خیلی نزدیک متقابلاً بر یکدیگر اثر می گذارند تا آمادگی الکترونیکی در اداره و وزارتخانه دولتی ایجاد گردد. 

 

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

دسته بندی : پایان نامه ها