دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

تکه ای از متن پایان نامه :

 

  • زيرساخت‌هاي الكترونيكي[۱]

اگر هدف ارزيابي بر زيرساخت‌هاي الكترونيكي متمركز می باشد، بنابراين تمركز بايد بر نهادها، سخت‌افزار و نرم‌افزار باشد. دراينجا آمادگي الكترونيكي برابر می باشد با كامپيوترها و دسترسي‌ها. سخت‌افزار كامپيوتري و دسترسي به شبكه براي کسب آمادگي الکترونيکي و پركردن شكاف ديجيتالي ضروري می باشد و دولت و فعاليت‌هاي بخش خصوصي بايد آنها را تامين كنند.

  • اقتصاد الكترونيكي[۲]

اگر هدف ارزيابي بر تجارت الكترونيكي متمركز می باشد، بنابراين تمركز بايد بر كسب و كار مبتني بر فاوا باشد. در اينجا آمادگي الكترونيكي برابر می باشد با كامپيوترها، دسترسي و اقتصاد. سخت‌افزار كامپيوتري و دسترسي به شبكه براي آمادگي الكترونيكي ضروري هستند اما بازار می باشد كه اين مسأله را به تنهايي حل خواهد كرد.

  • جامعة الكترونيكي[۳]

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

اگر هدف ارزيابي بر جامعه متمركز می باشد، بنابراين تمركز بايد بر جامعه‌اي كامل باشد. در اينجا آمادگي الكترونيكي نيازمند سواد اوليه، حداقل ثروت، بهداشت و ساير مسائل اجتماعي می باشد كه بايستي درابتدا مورد توجه قرار گيرد. كامپيوترها مهم هستند اما تا مسائل فوق مورد توجه قرار نگيرند، هيچ چيزي يك جامعه را از نظر الکترونيکي آماده نخواهد كرد.

[۱] E-Infrastructure

[۲] E-Economy

[۳] E-Society

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

دسته بندی : پایان نامه ها