دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

تکه ای از متن پایان نامه :

 

 

 • نحوة اجرا

راهنماي CSPP Readiness مجموعه­اي از ۲۳ سؤال در مورد جامعه را از اعضاي جامعه، مطرح مي‌كند. براي هر سؤال، كاربران از چهار گزينه كه به‌صورت صعودي مراحل توسعه و گسترش را در جامعه نشان مي‌دهند يكي را انتخاب مي‌كند. اين ۲۳ سؤال در پنج دسته‌اي كه در بالا ذكر شده، گروه‌بندي مي‌شوند.

  در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

  شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

  ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

  به سایت مرجع

  www.homatez.com

  مراجعه نمایید

 • نحوة ارائة نتايج

نتيجة اين ارزيابي نمراتي می باشد كه نشان‌دهندة يكي از چهار مرحله توسعه و گسترش در جامعة مورد نظر براي هر يك از پنج دستة فوق می باشد. نمرة كلي براي جامعة مورد نظر را مي‌توان به‌سادگي با گرفتن ميانگين از نمرات فوق بدست آورد.

۲-۲-۱-۲- [۱]CID Readiness براي جهان شبكه‌اي(راهنمايي براي كشورهاي در حال توسعه)

مركز توسعة بين­المللي در دانشگاه هاروارد اين راهنما را ارائه كرده می باشد. اين راهنما در سال ۲۰۰۰ ارائه شده می باشد. منشا آن، راهنماي CSPP می باشد كه پيشتر توضيح داده گردید(CID, 2000).

 • هدف

اين راهنما به‌صورت سيستماتيك، ارزيابي حاصل از فاكتورهاي بي‌شماري را كه ميزان آمادگي را براي جهان شبكه­اي در كشورهاي در حال توسعه نشان­ مي­دهند، سازماندهي مي‌كند. اين ارزيابي به‌صورت مبنايي براي طرح‌ها و تحليل‌هاي آتي مورد بهره گیری قرار مي­گيرد.

 • معيارهاي سنجش

اين راهنما ۱۹ دسته متفاوت را شامل دسترسي، سرعت، و کيفيت دسترسي به شبکه، بهره گیری از فاوا در مدارس، محل کار، اقتصاد، دولت، و زندگي روزمره، خط‌مشي فاوا، برنامه‌هاي آموزشي فاوا و تنوع سازماني و محتواي برخط[۲] مربوط مي‌سنجد.

[۱]– Center for International Development

[۲]– On-line Content

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

دسته بندی : پایان نامه ها