دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 

ا ارائه یک چارچوب سرویس گرا مبتنی بر سیستم پشتیبان تصمیم , در معماری ERP   مورد کاوی در شرکتهای خودرو ساز

تکه ای از متن پایان نامه :

 

۲-۷-۳فرایند تصمیم گیری:


برای تعیین اینکه یک تصمیم­گیرنده چطور تصمیم می­گیرد، آغاز بایستی فرایند و اقدام تصمیم­گیری را مطالعه کنیم. آنگاه می­توانیم روش‌های مناسب برای کمک به تصمیم­گیرندگان را بشناسیم؛ و در نهایت می­توانیم   سیستم‌های پشتیبان تصمیم­گیری را برای کمک به آن‌ها توسعه دهیم.

تصمیم­گیری: تصمیم­گیری فرایند انتخاب از میان پیشنهادهای مختلف برای رسیدن به اهداف می باشد.

تصمیم­گیری و حل مسئله: یک مسئله هنگامی اتفاق می­افتد که یک سیستم نتواند به اهداف مسلم خود دست یابد، یا نتواند به نتایج  پیش­بینی شده برسد و یا اینکه نتواند طبق برنامه کار کند. تفاوت بین حل مسئله و تصمیم­گیری ممکن می باشد کمی مبهم باشد، برای درک بهتر این تفاوت،  فازهای مختلف تصمیم­گیری را   مطالعه می­کنیم. هربرت سایمون در سال (۱۹۷۷). ]۳[

فرایند تصمیم­گیری را در ۳ فاز اصلی اظهار نمود. این سه فاز شامل هوشمندی، طراحی و انتخاب بود. او بعدها فاز چهارم اجرا را  نیز اضافه نمود. نظارت می­تواند به عنوان فاز پنجم در نظر گرفته گردد (نوعی بازخورد)، اگر چه نظارت را می­توان در به‌کارگیری فاز هوشمندی در فاز اجرا نیز دید. مدل سایمون کامل‌ترین مشخصه از تصمیم­گیری عقلانی می باشد. یک جریان پیوسته­ی فعالیت­ها از هوشمندی به طراحی هست اما در هر فاز ممکن می باشد یک بازگشت به فاز قبلی (بازخورد[۱]) وجود داشته باشد. مدل سازی یک  قسمت ضروری از این طریقه می باشد.

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

[۱] feedback

 

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

ا ارائه یک چارچوب سرویس گرا مبتنی بر سیستم پشتیبان تصمیم , در معماری ERP   مورد کاوی در شرکتهای خودرو ساز

دسته بندی : پایان نامه ها