دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 

بهینه سازی اجرا و پاسخ برنامه های C2C و B2C در فضای ابری با روش های توزیع، تسهیم و پیش پردازش، مطالعه موردی سیستم های انجین ایکس و وارنیش

تکه ای از متن پایان نامه :

 

۷  تشریح وب ۳ و دستاوردهای آن

برای همه ی ما بارها و بارها اتفاق افتاده که کلمه یا عبارتی را از طریق یکی از سایت های جستجو مثل گوگل جستجو کرده اما نتایج مطابق خواست و مقصود ما طبقه بندی نشده اند و درنتیجه درمقابل حجم انبوهی از اطلاعات درهم که بسیاری از آن ها کمکی به ما نمی کنند سردرگم شده ایم. مثلا موتورهای جستجوی کنونی تفاوت بین پاریس هیلتون[۱]و هیلتون این پاریس[۲]و یا اپل[۳]به معنی میوه ی سیب و اپل به معنی شرکت قول کامپیوتری را درک نمی کنند. ساتیا نادلا[۴] (نایب رییس جستجو، پورتال و تبلیغات مایکروسافت) در این باره می گوید: یک سوم جستجوهای امروزی، جواب موردنظر کاربران را در نخستین جستجو ارائه نمی کنند و این یکی از جنبه هاییست که وب مفهومی، وب ۳ و یا همان وب درحال ظهور به آن پرداخته اند.

اگر یک خط از سمت وب ۱ به وب ۲ بکشید و آن را ادامه دهید به جایی می رسید که احتمالا با این فناوری به آن خواهیم رسید.

درواقع پس از آنکه وب به ابزاری برای ایجاد ارتباط دوسویه بین کاربران خود تبدیل گردید(وب ۲)، حال در وب ۳ تعامل دوسویه بین کاربران و خود وب مورد توجه قرار گرفته می باشد. و از وب هوشمند انتظار می رود که مقصود و مقصود کاربر را درک کرده و او را در راه رسیدن به هدف خود همراهی کند.

زمان و گذر آن به سمت ایجاد مفاهیم جدید و تغییرات اساسی پیش می رود. درست به همین دلیل هم هست که مفهوم جدیدی از دنیای مجازی به وجود آمده می باشد. این مفهوم جدید را کسی غیر از خالق وب جهانی نمی تواند ایجاد کند. پس وب ۳ اولین بار توسط “تیم برنزلی” به کار برده گردید تا توجه همه را به خودش جلب کند.

او برای اولین بار مفهوم وب ۳ را در سال ۲۰۰۱ با نوشتن مقاله ای علمی به وجود آورد و در عرصه ی عمومی مطرح نمود. برنزلی عبارت “وب ۳” را به عنوان مکانی که در آن ماشین ها و دستگاه ها می توانند صفحات وب را مانند بشر ها بخوانند، توصیف نمود. او حتی برای توصیف بیشتر یک آیینه ی متصل به وب را مثال زد که امکان نمایش اخبار جدید چاپ گردیده در وب را به کاربرانش می دهد.

[۱]  Paris Hilton

[۲]  Hilton in Paris

[۳]  Apple

[۴]  Satya Nadella

 

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

بهینه سازی اجرا و پاسخ برنامه های C2C و B2C در فضای ابری با روش های توزیع، تسهیم و پیش پردازش، مطالعه موردی سیستم های انجین ایکس و وارنیش

دسته بندی : پایان نامه ها