دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

تکه ای از متن پایان نامه :

 

آمادگي الكترونيكي در سطح سازمانها

در سال هاي نخست دهه ۸۰، با در نظر داشتن اهميت ارزيابي آمادگي الكترونيك، اقداماتي با هدف كمك به ايجاد و ترويج آمادگي الكترونيك صورت گرفته می باشد كه اکثرا كارهاي تحقيقاتي و مطالعاتي هستند. اين اقدامات بيشتر در سطح ملي بوده و بيان گر اهميت اين موضوع براي كشورها مي باشد. اين اقدام ها مي تواند پايه اي براي روي آوري كشورها به عصر ديجيتال محسوب شده و اطلاعات خوبي از وضعيت كشورها در اختيار دولت مردان قرار دهد. اما مسئله ديگري كه كمتر مورد توجه قرار گرفته می باشد آمادگي الكترونيك در سطح سازمان مي باشد. سؤال اساسي كه در سطح سازماني مطرح مي باشد اين می باشد كه آيا سازمان هاي دولتي و غير دولتي اين آمادگي را دارند كه از فرصتهاي ايجاد شده توسط اين پديده نوين جهاني به گونه مؤثري در فرآيندهاي سازماني بهره گیری نمايند؟

دستیابی به سطح بالای آمادگی الکترونیکی یکی از اولویت ها مهم کشور های در حال توسعه می باشد. محققی بنام دادا اظهار می کند که مدل های ارزیابی آمادگی الکترونیکی بیشتر بر محیط تمرکز دارند و از سازمانها صرف نظر شده می باشد(Dada, 2006).

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

 

مدل های آمادگی الکترونیکی در سطح سازمانی تا کنون بسیار اندک بوده و صرفا فقط متناسب با آن منطقه می باشد. معروفترین مدل های آمادگی الکترونیکی در سطح سازمان عبارتند از :

  • نمونه بلوغ كسب و كار الكترونيك EMM
  • مدل آمادگي الكترونيك نظاره شده PERM[1]
  • مدل KPMG
  • مدل P3I3

[۱] Perceived e- Readiness Model

 

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

دسته بندی : پایان نامه ها