دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 

مطالعه کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی

 مطالعه موردی :سیستم های SCADA

تکه ای از متن پایان نامه :

 

 

کاربرد سیستم های SCADA  در افزایش راندمان

(Enrenreich,2005)  [۱۷ [ اهمیت اندازه گیری راندمان[۱] در مدیریت مصرف انرژی را اظهار می کند و تاثیر به کارگیری سیستم های SCADA  در کاهش مصرف انرژی در پمپ های آبرسان را مورد مطالعه قرار می دهد.

 یکی از پارامترهای تاثیر گذار بر مدیریت مصرف انرژِی پایش و اندازه گیری راندمان مصرف انرژی بر روی سیستم های SCADA  می باشد.راندمان انرژی نسبت خروجی سیستم به مصرف انرژی می باشد .

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید


Energy efficiency=(System output / Energy consumption)   (۳-۱)

محاسبه راندمان مصرف انرژی با بهره گیری از پایش پارامترهای میزان خروجی و میزان انرژی مصرفی میسر می گردد و به ما کمک می کند بهترین شرایط کارکرد سیستم را تشخیص دهیم .در مدیریت انرژی بهترین شرایط کارکرد سیستم حالتی می باشد که به ازای هر واحد از انرژی مصرفی سیستم بیشترین خروجی را داشته باشد.اندازه گیری راندمان به دو روش انجام می شود .

 

  • اندازه گیری راندمان سیستم به صورت لحظه ای : این اطلاعات در انتخاب بهترین شرایط کارکرد سیستم مورد بهره گیری قرار می گیرد.
  • اندازه گیری راندمان دستگاه به صورت دوره ای :این اطلاعات در بازشناسی مشکلانی که باعث کاهش راندمان شده اند و برنامه ریزی برای نگهداری و تعمیرات دوره ای سیستم کمک بسیاری می نماید [۱۷] .

[۱] Efficiency

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

مطالعه کاربرد فناوری اطلاعات در مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی

 مطالعه موردی :سیستم های SCADA

دسته بندی : پایان نامه ها