در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

تکه ای از متن پایان نامه :

 

 

مدل KPMG

اين نمونه توسط شركت مشاوره اي KPMG  در سال ۲۰۰۰ و با عنوان “آزمون ظرفيت دولت الكترونيك” براي بهره گیری در سطح سازمان هاي دولت فدرال كشودر كانادا  طراحي شده می باشد. هدف اين نمونه كمك به سازمان ها در ارزيابي توانمندي هاي آن ها براي پياده سازي خدمات رساني الكترونيك به شهروندان كانادايي تعريف شده اس (کاظم خانلو ، ۱۳۸۲). آزمون ظرفیت دولت الکترونیکی از ۶ عنصر کلیدی زیر تشکیل شده می باشد :

استراتژی الکترونیکی (به کجا می رویم ؟) : این عنصر، در معیاری برای ارزیابی ظرفیت سازمان و یا بیانی روشن و واضح، چشم انداز کامل خود را برای دولت الکترونیکی تعریف می کند و شامل عواملی همچون چشم انداز الکترونیکی، هدایت و رهبری، استراتژی ها، طرح ها، سیاست ها و تخصیص منابع می باشد.

معماری (چه چیزی طراحی می کنیم ؟) : این عنصر، معیاری برای ارزیابی ظرفیت سازمان در تدوین و طراحی معماری های لازم برای پیاده سازی دولت الکترونیکی تعریف می کند و شامل عوامل زیرا مدل کسب و کار، امنیت، داده ها، کاربردها (نرم افزار)، تکنولوژی و شبکه می باشد.

مدیریت ریسک و پروژه ( چگونه مدیریت می کنیم؟ ) : این عنصر معیاری برای ارزیابی ظرفیت سازمان در مدیریت کوشش های آغازین در حوزه دولت الکترونیکی تعریف می کند و شامل عواملی زیرا مدیریت ریسک، مدیریت سبد سرمایه گذاری، مدیریت پروژه و تحول کسب و کار می باشد.

قابلیت های سازمانی (چه شایستگی های نیاز داریم؟ ) : این عنصر معیاری برای ارزیابی ظرفیت سازمان در رشد مهارت ها و توسعه منابع انسانی و فنی لازم برای دولت الکترونیکی تعریف می کند و شامل عواملی زیرا قابلیت های دولت الکترونیکی، ابزار و فنون دولت الکترونیک و یادگیری سازمانی می باشد.

مدیریت زنجیره ارزش (چگونه با سازمان های همکار و مشتریان کار می کنیم؟ ): این عنصر معیاری برای ارزیابی ظرفیت سازمان در یکپارچه سازی و ادغام همکاران و مشتریان در طرح های دولت الکترونیکی تعریف می کند و شامل عواملی زیرا روابط با همکاران، یکپارچگی زنجیره ارزش و ارزیابی آمادگی عمومی می باشد.

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان طراحی الگوی ارزیابی آمادگی الکترونیکی در سازمان های خدماتی -مطالعه موردی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح

دسته بندی : پایان نامه ها