دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 

بهینه سازی اجرا و پاسخ برنامه های C2C و B2C در فضای ابری با روش های توزیع، تسهیم و پیش پردازش، مطالعه موردی سیستم های انجین ایکس و وارنیش

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

تکه ای از متن پایان نامه :

 

اظهار مساله و سوالات پژوهش

در وب سایت های تجاری سرعت اجرا و پاسخ سیستم ها موضوعی بسیار مهم و حیاتی شده می باشد. در مورد سیستم های تجاری مشتری به مشتری و تجارت به مشتری با در نظر داشتن حجم بالای مراجعه کنندگان و بازدید کنندگان که هریک عملیات متنوعی را نجام می دهند توان و سرعت پاسخگویی سیستم امری بسیار تاثیر گذار در رضایت مشتریان و کارآمدی سیستم تجاری می باشد.

مثلا سایت تجاری ای بی را در نظر بگیرید، در هر لحظه هزاران مشتری به گونه همزمان در حال نظاره محتوای وب سایت، بارگذاری مطالب و تصاویر و ویدئوهای جدید، انجام پرس و جوهای پیچیده و سنگین و … هستند.

سوال اصلی که مطرح می باشد این می باشد که چگونه می توان بالاترین سرعت اجرای چنین سایتی را فراهم نمود؟

اما سوالات کلی که در این رساله مورد مطالعه قرار می گیرند به توضیح زیر می باشد:

۱٫روش بهره گیری از سیستم های بهینه سازی اجرای سمت سرور پروکسی معکوس[۱]برای تسریع اجرای سیستم های پر ترافیک مشتری به مشتری و تجارت به مشتری چیست؟

۲٫چگونه می توان در یک سیستم تحت وب دارای محتوای متنوع (تصویر، متن، ویدئو،…) از یک روش ترکیبی برای افزایش کارایی و سرعت بهره گیری نمود؟

۳٫سیستم های پروکسی معکوس اصلی یعنی انجین ایکس[۲] و وارنیش[۳]کدام یک برای بهره گیری در سیستم های پرترافیک مشتری به مشتری و تجارت به مشتری مناسب تر هستند؟

[۱]  Reverse Proxy

[۲]  Nginx

[۳]  Varnish

 

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

بهینه سازی اجرا و پاسخ برنامه های C2C و B2C در فضای ابری با روش های توزیع، تسهیم و پیش پردازش، مطالعه موردی سیستم های انجین ایکس و وارنیش

دسته بندی : پایان نامه ها