دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

 

ا ارائه یک چارچوب سرویس گرا مبتنی بر سیستم پشتیبان تصمیم , در معماری ERP   مورد کاوی در شرکتهای خودرو ساز

تکه ای از متن پایان نامه :

 

 

تصمیم گیری:

مدیریت فرایندی می باشد که اهداف سازمانی را با بهره گیری از منابع، به انجام می­رساند. منابع ورودی­های مطرح شده هستند و دستیابی به اهداف سازمان به عنوان خروجی نمایش داده می شوند. درجه موفقیت سازمان و کار مدیر اغلب با نسبت خروجی­ها به ورودی­ها، اندازه­گیری می­گردد. این نسبت یک نشانه برای بهره­وری سازمان  می باشد.

در این سایت فقط بخشهایی از این پایان نامه درج می شود که ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت کلمات به هم بریزد یا شکل ها درج نشود

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

ولی برای دانلود فایل اصلی با فرمت ورد حاوی تمامی قسمت ها با منابع کامل

به سایت مرجع

www.homatez.com

مراجعه نمایید

همه  فعالیت­های مدیریتی حول تصمیم­گیری سیر می­کنند. مدیر در درجه اول یک تصمیم‌گیرنده می باشد و سازمان­ها نیز با تصمیم­گیرنده­هایی در سطوح مختلف پر گردید­ه­اند.  ممکن می باشد تصمیم گیران با انواع مختلفی از مسائل تصمیم روبرو شوند، مثل مسائل ساده روزمره و یا استراتژی­های بلند مدت یک شرکت. تصمیم گیران یک سازمان، در سطوح مختلفی  فعالیت می‌کنند از یک مدیر پروژه توسعه نرم­افزاری  تا یک  مدیر­عامل از یک شرکت بزرگ. این سطوح مختلف  تصمیم­گیری خصوصیات مختلفی داشته و به تکنیک­های پشتیبان تصمیم متفاوتی نیز نیاز دارند.

تصمیم­ها می‌توانند به دو صورت  شخصی و یا گروهی گرفته شوند. تصمیم­های شخصی اغلب در سطوح پایین­تر مدیریت و در سازمان­های کوچک­تر گرفته می شوند. در حالی که تصمیم­های گروهی معمولاً در سطوح بالاتر مدیریت گرفته می­گردد. در تصمیم­گیری گروهی هر عضو درک و شناخت و راه­حل شخصی خودش را برای مسئله دارد. اعضا گروه با توانایی­های مختلف و منابع عملی  در یک تصمیم­گیری شرکت می­کنند.   تصمیم­گیری گروهی نسبت به تصمیم­گیری شخصی به علت ناسازگاری بین  اولویت­ها و علاقمندی­های متفاوت تصمیم گیران پیچیده­تر می باشد. پس ارتباطات بین اعضا گروه در تصمیم­گیری گروهی بسیار مهم می باشد. تصمیم­گیری هر روز پیچیده­تر می­گردد و این پیچیدگی  ناشی از سربار اطلاعات اضافی و نوسان محیط­های تصمیم­گیری می باشد.

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

ا ارائه یک چارچوب سرویس گرا مبتنی بر سیستم پشتیبان تصمیم , در معماری ERP   مورد کاوی در شرکتهای خودرو ساز

دسته بندی : پایان نامه ها